حقوق| مدرسه وکالت و تجارت |School of Law & Business
نفت , اقتصاد , تجارت بین الملل , شرکت های تجاری , بازرگانی بین المللی , مشاوره بازرگانی,مطالعات تخصصی حقوق تجارت,مقالات  
ترجمه متون انگلیسی

 ترجمه متون حقوقی انگلیسی

لوگوی ما

 مدرسه وکالت و تجارت

لطفا کد لوگوی وب را در وب خود قرار دهید. با تشکر
معرفی کتاب

کتاب مسئولیت مدنی شرکت های نفتی دولتی

کتاب اصول فقه مهارتی

کتاب جامع راهنمای اصول فقه

قانون
مادر کشیپایگاه خبری مدرسه وکالت و تجارت
به نقل از تابناک:


مادر کشی بطرز فجیع
و پنهان کردن جسد در دیوار
پرواز بلاروس به تهران مسافری مرموز داشت كه برای یك جنایت خاموش به خانه مادری‌اش بازمی‌گشت. به گزارش ایران این مرد وقتی توطئه‌اش را به مرحله اجرا درآورد با خونسردی سوار هواپیما شد و مرز ایران را ترك كرد.
 
با مخابره شدن ماجرای سرنوشت اسرارآمیز یك زن به پلیس پایتخت مبنی بر اینكه وی به طرز مرموزی ناپدید شده است تجسس‌ها برای ردیابی وی در دستور كار قرار گرفت.
هیچكس تصور نمی‌كرد كه یك آشنای نزدیك رازی در دل دارد و جسدی در دیوار همه را شوكه خواهد كرد.

ردیابی زن گمشده

با دستور دادیار دادسرای جنایی تهران تیمی از اداره یازدهم پلیس آگاهی برای بررسی ماجرا وارد عمل شدند و تجسس‌های میدانی خود را آغاز كردند و پس از چندین هفته ردیابی موفق به پیدا كردن هیچ سرنخی نشدند و خود را در بن‌بست تحقیقاتی دیدند.

جسدی در دیوار

همچنان كه كارآگاهان در تلاش بودند كه ردی از مادر گمشده به دست آورند گزارشی به بازپرس قریشی‌‌زاده از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران مخابره شد كه حاكی از آن بود جسدی در كمد دیواری خانه زن گمشده پیدا شده است. با حضور تیم جنایی در خانه این زن مشخص شد كه نقاش در حال رنگ‌آمیزی خانه بود كه به دیواره مرموز برخورده و چون بوی تعفن را احساس كرده با كنجكاوی دیوار را شكافته و به یك جسد برخورده است.

پلیس دید كه جسد زن گمشده به طرز ماهرانه‌ای داخل دیوار دفن شده است. با شناسایی جسد این زن پرونده گم​شدن وی وارد مرحله جدیدی از تحقیقات شد و كارآگاهان با بازجویی اعضای خانواده قربانی متوجه شدند همزمان با بازگشت یكی از بچه‌های قربانی به كشور بلاروس، مادرش نیز ناپدید شده است و شواهد نشان می‌دهد وی با مادرش اختلاف قدیمی داشته و خانواده‌اش نیز از این جریان اطلاع داشته‌اند.

بنا به گزارش، بازپرس قریشی‌زاده كه سرنخ كشف راز جنایت زن تنها را در بازجویی از پسرش كه مقیم كشور بلاروس است می‌دید به پلیس اینترپل دستور داد تا با اقدامات برون مرزی و دیپلماتیك این مسافر مرموز را برای تحقیقات به كشور بازگردانند تا قطعات پازل قتل مادرش كنار هم چیده شود.طبقه بندی: گزارش،حوادث و اخبار حقوقی، وکالت نیوز، حقوق جزای بین المللی، آیین دادرسی کیفری، علوم جنایی، حقوق جزا و جرم شناسی،
برچسب ها: خبرگزاری تابناک، جدیدترین اخبار و حوادث حقوقی ایران و جهان، پایگاه خبری مدرسه وکالت و تجارت، اخبار مادر کشی، حقوق جزای بین المللی ایران، فرار به بلاروس، حقوق جزای اختصاصی جرائم علیه تمامیت جسمی اشخاص،
[ سه شنبه 7 آذر 1391 ] [ 08:06 ب.ظ ] [ مدرسه وکالت و تجارت ]
.: Web Themes By Ali Aminzadeh :.

درباره تارنما


www.rkz.ir
-----------------------------

سحرم دولت بیدار به بالین آمد
گفت برخیز که آن خسرو شیرین آمد
قدحی درکش و سرخوش به تماشا بخرام
تا ببینی که نگارت به چه آیین آمد

----------

آزادی بیان و ارائه فکر و عقیده از حقوق طبیعی هر انسان است.
این تارنما را ایجاد نمودم
تا آنچه از حقوق و تجارت در ذهن دارم
از عرصه اندیشه به میدان قلم بیاورم.
لذت تجارت به حدی است که فلسفه و سیاست روح مرا تعالی نمی دهد.
تجارت پایه و اساس
سعادت و خوشبختی هر جامعه است.
محمد بن عبدالله (ص) فرمود :
«اگر نان نبود،
ما نماز نمی خواندیم و روزه نمی گرفتیم».
تجارت را برگزیدم
تا دل و دین و دنیا نیز با من باشد.

روح الله خـلـجی

----------

Le régime juridique de l'Iran droit beaucoup à celui de la France. Le droit civil, le droit du commerce, le droit public, les notions utiles et fréquentes du droit pénal ainsi que les jurisprudences de la cour suprême de la France ont toujours été utilisés comme des modèles pour les juristes, les législateurs et les juges iraniens. L'école de droit et des affaires essaie d'introduire les lois et les jurisprudences françaises et promouvoir ainsi l'influence du régime juridique français sur celui de l'Iran
Rouhollah KHALAJI
Avocat et conseiller juridique

کلیپ هایی از روح اله خلجی
دوره های درسی روح اله خلجی
موضوعات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic